Menu
×

Služby

  • Přeprava soukromých osob, firemních a obchodních partnerů nebo delegací ( přeprava na letiště, firemní a společenské akce, jednodenní i pobytové cesty) přeprava pro cestovní kanceláře ( kyvadlová doprava, svozy), sportovní kluby a oddíly (doprava na sportovní utkání i společenské akce) zájmové sdružení (doprava na společenské akce a výlety) a pro jednotlivce (svatby, přeprava na letiště, dovolená)
  • Expresní přeprava zásilek
  • Autopůjčovna

Přeprava na letiště

Kompletní dopravní servis při cestování na/z letiště v rámci ČR i EU ať už jednorázově nebo dlouhodobě. Naši zkušení řidiči vás dopraví na letiště včas a bezpečně. Máme přehled o aktuální dopravní situaci a díky zkušenostem Vám navrhneme čas vašeho odjezdu tak, aby jste byli na letišti včas. Řidič dokáže zvolit trasu dle potřeby a vyhnout se tak případným uzavírkám a kolonám. při vašem příletu řidič kontroluje aktuální čas příletu Vašeho letadla, po přistání Vás počká v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem či firemním logem.

Přeprava osob

Přeprava osob nejen po území České republiky, ale také do zahraničí. Disponujeme osobními vozy a mikrobusy. Všechny naše vozy jsou klimatizovány. Řidiči jsou profesionálové z dlouholetými zkušenostmi, znají situaci v provozu a v případě nutnosti operativně zvolí jinou trasu, aby jste se vždy dostali do cíle včas. Dopravu zajišťujeme pro soukromé osoby, firmy, hotely, cestovní kanceláře, odvezeme vás letiště, firemní jednání, školení, výlety, sportovní akce, svatby. Naši zkušení řidiči Vás bezpečně odvezou kamkoliv a kdykoliv dle vašich požadavků.

Přeprava zásilek po ČR i Evropě

Expresní přeprava zásilek do hmotnosti 1,3t. Na vaši objednávku reagujeme ihned. Vaše zásilka je přepravována expresně, bez jakéhokoli překládání, či manipulace a do cíle ji doručíme včas a bezpečně.

Autopůjčovna

Nabízíme půjčovnu mikrobusů a dodávek a osobních vozu, více informací najdete na www.mikrobusyzlin.cz

Mohlo by vás zajímat

Půjčovna mikrobusů a auto boxů
www.mikrobusyzlin.cz

Janouš Tomáš - ekatalog.czDoprava, přeprava osob - ekatalog.cz

Copyright 2016 Přeprava osob Auto Janouš. Všechna práva vyhrazena.

Realizoval Tomáš Marcaník.